O nas


Dom Seniora „Stokrotka” położony jest w małej, pełnej zieleni, spokojnej miejscowości Stobno, na obrzeżach Szczecina   (ok. 12 km od centrum) z dala od ulicznego ruchu, hałasu i zgiełku.

Lokalizacja tego nowoczesnego a jednocześnie przytulnego obiektu umożliwia umilenie czasu spacerami i relaksem na świeżym powietrzu, pozwalając w ciszy i spkokoju obcować z pięknem przyrody.

Dom Seniora jest nowo wybudowanym obiektem, który został zaprojektowany i dostosowany do potrzeb osób starszych oraz nie w pełni sprawnych. Budynek  jest pozbawiony barier architektonicznych wg najnowszych standardów europejskich. Bezpieczny i pełen ciepła dom zapewnia doskonałe warunki bytowe. Posiada przestronne, komfortowo wyposażone pokoje, gdzie każdy z naszych podopiecznych może odnaleźć spokój i odpoczynek pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu.

Dom  powstał z myślą o ludziach starszych którzy potrzebują pomocy w życiu codziennym, mają dość samotności i pragną kontaktu z innymi ludźmi. Mimo upływającego czasu chcą czuć się szczęśliwi i potrzebni.
Naszym celem jest zapewnienie osobom starszym profesjonalnej i kompleksowej opieki całodobowej oraz zagospodarowanie czasu wolnego poprzez organizacje rożnych form zajęć, wspomagających aktywność seniorów.
W Domu Seniora nasi podopieczni mogą rozwijać zainteresowania, pasje, pobudzać swoją aktywność, nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie, tak aby starość była okresem dalszego, aktywnego rozwoju a nie regresu.

Założeniem Domu jest stworzenie ciepłej , domowej atmosfery, w której każdy senior będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie jak u siebie w domu. Do każdego podopiecznego podchodzimy indywidualnie i staramy się jak najlepiej poznać jego potrzeby i możliwości .Dbamy o to aby proponowane zajęcia i warsztaty były jak najbardziej dopasowane do oczekiwań i zainteresowań uczestników.

Praca i codzienne obowiązki pochłaniają rodzinom osób starszych większość czasu stąd też trudno im zadbac  o codzienny kontakt . Jeżeli zależy Ci na starannej i profesjonalnej opiece  całodobowej dla Twoich najbliższych, nie chcesz zostawiać starszego rodzica samego w domu albo nie masz odpowiednich umiejętności do zajmowania się niesprawną osobą

ZAPRASZAMY DO NAS !!!